Luminar 3.1.1 oprogramowanie bez abonamentu SKYLUM

Kolejna aktualizacja oprogramowania Luminar 3

Dzisiaj firma SKYLUM wprowadziła kolejną aktualizację swojego oprogramowania do obróbki zdjęć RAW, a mianiowicie Luminar 3.1.1.

W wersji 3.1.1 wprowadzono kilka udogodnień w zakresie nawigacji. Jeżeli grupujesz zdjęcia w kolekcje, a chesz dotrzeć do miejsca na dysku, gdzie leży dana fotografia wystarczy, że klikniesz prawym przyciskiem myszy na zdjęciu i wybierzesz

Go to > Folder in Library

W ten sposób zyskujesz możliwość przeglądnięcia kolejnych zdjęć z danej tematyki, z danej sesji, itp.

Dodatkowo dla użytkowników system operacyjnego Windows dodano możliwość wyszukiwania zdjęć wykonanych w tym samym czasie. Wystarczy kliknąć na zdjęciu prawym przyciskiem myszy i wybrać

Go to > Images from the same date.

Szybsze działanie Luminar 3

W aktualizacji poprawiono także szybkość ładowania się bibliotek. Poniżej przykładowe czasy uruchamiania Luminar 3 z biblioteką o pojemności 100.000 zdjęć. Przyśpieszenie wg deklaracji producenta oprogramowania jest prawie 4 razy szybsze dla dysków SSD.

Dla użytkowników system Mac wprowadzono także przyśpieszenie w zakresie tworzenia albumów. Z innych funkcjonalności na jabłuszkach w końcu dodano możliwość zmiany języka Luminar 3. Do tej pory język programu był zależny od języka systemu operacyjnego.

With the increase in speed and ease of use, coupled with the new Accent AI 2.0 filter we brought you with version 3.1.0, Luminar 3 continues to improve its abilities, making it the perfect tool to finish your creative journey with.

Aby zaktualizowac program wybierz:

  • Dla systemów Mac – z górnej belki menu: “Check for updates”
  • W systemie Windows – kliknij Help > Check for updates