Luminar 2018 Windows

Luminar 2018 firmy Skylum (wcześniej Macphun) jest bardzo zaawansowanym edytorem zdjęć działającym na systemach PC (Windows) oraz Mac. Program posiada ponad 300 narzędzi i funkcji, moduł wywoływania plików RAW, obsługuje warstwy, pozwala na modyfikacje pędzili do selektywnego zaznaczania, maskowania i dziesiątki filtrów fotograficznych z możliwością zapisywania ustawień przez użytkownika, zestawy gotowych schematów obróbki zdjęć (PRESET) i wiele innych.

Luminar 2018 Fotoedytor RAW Program do obróbki zdjęć
Luminar 2018 Fotoedytor RAW Program do obróbki zdjęć

 

Edytor Luminar interface

W wersji 2018 edytor Luminar zyskał bardzo intuicyjny interface, który może być dostosowywany przez fotografa w zależności od jego preferencji, poziomu zaawansowania czy potrzeb podyktowanych danym typem zdjęcia. Dzięki temu, ten rozbudowany i zaawansowany program może być stosowany zarówno przez zaawansowanych fotografów jaki i przez początkujących fotoamatorów.

Jak pisze o nim producent: Luminar 2018 jest edytorem zdjęć, który dostosowuje się do twojego stylu i poziomu wtajemniczenia w fotografię i edycję zdjęć. Obsługuje zdjęcia z wielu rodzajów cyfrowych aparatów fotograficznych. Został stworzony, aby przetwarzać fotografie kompleksowo, jednocześnie dając frajdę przy obróbce (easy & enjoyable).

Pobierz testową wersję LUMINAR –  

#Luminar2018, #SwitchFromLightroom