Luminar 3 COUPON CODE - Kod rabatowy MOJE -10 $ / EURO

Luminar 3 z bibliotekami Przedsprzedaż Kod rabatowy MOJE -10 euro

Luminar 3 z bibliotekami Przedsprzedaż

Ruszyła przedsprzedaż oprogramowania do obróbki zdjęć Luminar 3 (Pre-order Luminar 3 Libraries). Wraz z nową wersją użytkownicy otrzymają wyczekiwane biblioteki – czyli możliwość zapisywania zmian dokonywanych na zdjęciach w bazie danych, aby móc później wrócić i wprowadzić zmiany ewentualnie synchronizować ustawienia pomiędzy zdjęciami (Luminar 3 Libraries).

Luminar 3 zastępuje wersję Luminar 2018 a wraz z tą zmianą zestawy gotowych ustawień do przetwarzania zdjęć zmieniają nazwę z PRESET’s na Luminar LOOKs.

W zestawie znajdują się też dwa filtry działające w oparciu o sztuczną inteligencję – AI.

Warta zauważenia jest też możliwość konfigurowania wg własnych potrzeb I upodobań przestrzeni roboczej (workspaces), czyli tworzenie zestawów filtrów wykorzystywanych przy obróbce danych rodzajów zdjęć (zestaw do portretu, krajobrazu, itp.).

Luminar 3 cena

Standardowa cena Luminar 3 wynosi 69 dolarów lub 69 euro. Zależy to od rejonu do jakiego zakwalifikuje nas system płatniczy (tak jak i AURORA HDR 2019). Europa płaci w euro więc Luminar 3 kosztuje € 69.

W przedsprzedaży cena jest o 10€ niższa i wynosi 59 euro. A korzystając ze specjalnego kodu rabatowego MOJE zyskujesz dodatkowe 10 euro rabatu.

W kwestii ceny Luminar 3 – istotna uwaga. Jedna licencja to 3 stanowiska – więc Luminar 3 kupiony w przedsprzedaży z kodem rabatowym MOJE (coupon code) – wychodzi 70 złotych na stanowisko. 

Luminar 3 z bibliotekami Przedsprzedaż Kod rabatowy MOJE -10 euro
Luminar 3 z bibliotekami Przedsprzedaż Kod rabatowy MOJE -10 euro

Luminar 3 z dodatkami

Jakby tego jeszcze było mało, kupując Luminar 3 w przedsprzedaży (do 18 grudnia) otrzymasz:

  • Kartę podarunkową (Card Manfrotto, Gitzo) o wartości $20
  • 3 kursy video, które przygotował Dan Kordan
  • 3 miesięczny dostęp do serwisu ViewBug
  • 2 miesięczny dostęp do serwisu KelbyOne
  • E-Booka od wydawnictwa Rocky Nook