Luminar 3 z bibliotekami – Luminar with Libraries

Luminar Flex – wtyczka do programów foto – graficznych

Luminar Flex w założeniu firmy SKYLUM – producenta oprogramowania dla fotografów – ma za zadanie integrację jego programów fotograficznych z innymi aplikacjami graficznymi, zapewniając w ten sposób użytkownikom:

  • Photoshop (Windows & macOS),
  • Lightroom Classic CC (Windows & macOS),
  • Photoshop Elements (Windows & macOS),
  • Photos for macOS,
  • Apple Aperture,

szybki i wygodny dostęp do możliwości jakie oferują:

AirMagic kupon rabatowy -20% ( AirMagic coupon code ) - dron
AirMagic kupon rabatowy -20% ( AirMagic coupon code ) – dron photography #dron, zdjêcia z drona

Chodzi tu głównie o wykorzystanie unikalnej sztucznej inteligencji oraz wielu różnych filtrów, dzięki którym można w sprawnie „obrobić zdjęcie”.

Luminar FLEX – możliwości

Luminar Flex daje dostęp do ponad 300 różnych narzędzi i funkcji. Szczególnie ważna jest szybka obróbka zdjęć w formacie RAW, obsługa warstw, pędzel do selektywnej edycji, maskowanie. To, co jest niewątpliwą zaletą Luminar 3 to dziesiątki filtrów fotograficznych z ustawieniami, które można kontrolować, gotowe zestawy ustawień, czyli PRESETy – nazywane aktualnie Luminar Looks oraz wiele więcej.

Luminar FLEX – wygoda użytkowania

Luminar Flex zapewnia innowacyjny interfejs użytkownika, który fotografowie mogą – w zależności od stylu fotografii, poziomu umiejętności i preferencji – dostosowywać do swoich potrzeb. To sprawia, że Luminar Flex sprawdzi się zarówno w rękach amatora jak i zaawansowanego użytkownika.


Luminar FLEX – dla amatora i zawodowego fotografa

Początkujący fotografowie i mobilni strzelcy docenią za pewne proste rozwiązania w stylu Luminar Looks – jednoprzyciskowych i uniwersalnych narzędzi, takich jak kadrowanie, redukcja szumów i poprawianie obrazu.

Dla pasjonatów fotografii i profesjonalnych fotografów, dostępne są rozszerzone obszary robocze i pełna gama narzędzi edycyjnych. Warto tu wymienić chociażby: pędzle, warstwy, tryby mieszania, nakładki tekstur, historię edycji, itp.

Luminar 3 – wersja testowa

Przetestuj Luminar 3 – program dla fotografa bez abonamentu. Jeżeli zdecydujesz się na zakup – użyj kodu rabatowego: MOJE

Luminar 3 COUPON CODE - Kod rabatowy MOJE -10 $ / EURO
Luminar 3 COUPON CODE – Kod rabatowy MOJE -10 $ / EURO

Kod rabatowy MOJE, działa też przy zakupie AURORA HDR 2019 oraz AirMagic.