Retusz portretu w Luminar 4 – AI Portrait Enhancer AI Skin Enhancer

Luminar 4 – wszystko czego potrzebujesz, aby wyretuszować portret – AI Skin Enhancer oraz AI Portrait Enhancer

Zastosowana w edytorze zdjęć Luminar 4 rewolucyjna technologia bazująca na sztucznej inteligencji AI Portrait Enhancer’s pozwala poprawić portret w niecałą minutę. Oprogramowanie potrafi poprawić twarz, oczy i usta. Dwanaście narzędzi zawartych z tym filtrze pozwala fotografom (niezależnie od ich poziomu zaawansowania) na pełną kontrolę nad zdjęciem. Co istotne presety (Luminar looks) automatycznie dostosowują się do nowych zdjęć, pozwalają na sprawne przetwarzanie wsadowe.
Luminar 4 – bez ręcznego zaznaczania i maskowania

Sztuczna inteligencja (AI) oszczędza Twój czas niezbędny do precyzyjnego, ręcznego zaznaczania odpowiednich obszarów. Oczywiście nadal możesz korzystać z warstw oraz masek jeżeli tego chcesz.

AI Portrait Enhancer – idealne zarówno do zdjęć studyjnych jak i plenerowych

Niewątpliwą zaletą Luminar 4 jest możliwość obrabiania zdjęć wykonanych w studio przy sztucznym oświetleniu, jak i zdjęć plenerowych z naturalnym światłem i naturalnym środowiskiem do okoła.

Główne narzędzia do edycji portretu – AI Skin Enhancement:

Facial contouring
Blemish removal
Face relighting
Redeye removal
Dark circles removal
Eye whites brightening & sharpening
Eye enlargement & squint removal
Eyebrow thickening
Lip color improvement
Teeth brightening
Batch editing

Teraz bez zaznaczania możesz w kilka chwil poprawić zdjęcia portretowe. Bez zaznaczania i maskowania uzyskasz realistycznie wyglądającą skórę, rozjaśnisz oczy, poprawisz usta. A dodatkowo Portrait Enhancer zawiera ponad tuzin różnych narzędzi, które pozwalają na niedestruktywną edycję zdjęć. Wszystkie ustawienia możesz zapisać, zmienić, albo skopiować.
Zapisz się, aby otrzymać powiadomienie, gdy LUMINAR 4 będzie już dostępny.

Luminar 4 z filtrem AI Structure cała operacja trwa zaledwie sekundy.

Luminar 4 z funkcją AI Structure – bo piękno ukryte jest w detalach

Sztuczna inteligencja w edytorze zdjęć Luminar 4

Nowe narzędzia zapowiadane edytorze zdjęć Luminar 4, czyli AI Sky Replacement oraz AI Structure to zaledwie namiastka tego, co będzie zawierał w sobie nowy Luminar. Ten program został stworzony z myślą o fotoamatorach, którzy chcą poprawić swoje zdjęcia, ale jednocześnie cenią sobie czas i wygodę.